Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

skola

Vzhled a pořádek v prostorách firmy je základem úspěchu v každém podnikání. Čistá kancelář a prostory firmy mají velký vliv na celkový dojem, ale navíc podporují pracovní morálku, větší pracovní výkony a celkovou produktivitu práce. Čisté prostředí, zanechá výborný dojem pro Vaše zákazníky, klienty nebo návštěvy.

Jestli máte zájem o udržování stále čistého pracovního prostředí, obraťte se na naši firmu. Zajistíme pravidelný úklid kanceláře či celé firmy. Úklid provádějí vyškolení a spolehliví pracovníci s čistým rejstříkem trestů.Veškeré úklidové práce provádíme v době, kterou si sami zvolíte. Na začátku spolupráce sestavíme přesný plán úklidu, díky kterému budete mít jistotu, že pracovní prostory budou řádně a včas uklizené.

uklid

Jak na úklid domácnosti
Uklizená domácnost je základem spokojeného bydlení. Pro mnohé to může být ztráta času a synonymum utrpení. Pokud úklid budete vykonávat systematicky a pravidelně, není nutné pro uspokojivý výsledek vyvíjet tolik námahy, než když ho necháte na poslední chvíli. Pokud i Vy chcete zvládnout úklid domácnosti rychleji, přinášíme Vám pár tipů.

Úklid domácnosti začněte v nejméně používané místnosti, např. jako je ložnice nebo pracovna. Úklid v nich bude rychlý a nehrozí, že místnost budete v průběhu úklidu potřebovat, čímž byste si uklizený prostor něčím narušovali.

SVJ 3

Bydlíte v bytovém domě a nechce se Vám trávit volné víkendy úklidem společných prostor? Raději svůj volný čas věnujte rodině, koníčkům a přátelům.

Většině spolubydlícím se úklid nechce provádět nebo jsou to již starší lidé, kteří úklid nezvládají. Z těchto důvodů často dochází ke konfliktům a společné části domu bývají zanedbány. Proto je nejlepší čas, oslovit úklidovou firmu, která se specializuje úklidem bytových domů. Pro naši firmu Úklidovka - Zlín není problém uklidit společné prostory za Vás. Jsme dobře zavedená úklidová firma ve Zlíně a úklid společných prostor je naší specializací. O čistotu vašeho domu budeme pečovat, aby se Vám v něm dobře žilo a Vy neměli starosti s úklidem.

cisteni auta

 Každodenní používání auta se projeví na jeho znečištění interiéru. I u automobilu je nutné občas přistoupit k profesionálnímu čištění interiéru. Před použitím přípravků si vždy přečtěte návod na údržbu, abyste věděli zda jsou vhodné pro Váš automobil.

Nejdříve vyneste z auta koberce a všechny věci, které jsou na sedačkách a v přihrádkách u dveří. Gumové rohožky stačí jen umýt vodou. Na textilní čalounění a rohožky použijte pěnový čistič nebo tekutý roztok v rozprašovači. Pěnový přípravek rovnoměrně nastříkejte na čištěnou plochu, nechte působit dle návodu a poté vyčistěte suchým nebo vlhkým hadrem. Po zaschnutí zbytky přípravku vysajte vysavačem. Při použití tekutého čističe v rozprašovači postupujte stejně jako u pěnového přípravku. Po zaschnutí opět vysajte.

Strana 1 z 3